Kradnú nám spánkom život?

Čo by ľudstvo dosiahlo, keby nemuselo spať a malo by o 1/3 viac času? Logicky mi vychádza len to, že by bol pokrok rýchlejší. To, čo máme k dispozícii teraz, by tu bolo už v roku 2010. Keďže rast je exponenciálny, boli by sme omnoho ďalej.

Teraz, keď už vieme, akú majú motiváciu, môžeme sa pozrieť na to, ako to robia.

Každý na svete je od malička nútený spať. V prenatálnom veku nespíme, to sa stane až externým vplyvom diablov v bielych plášťoch. Deti spať nechcú, budia sa a plačú. Jediné, čo zaujíma je rodičov je kľud a tak sa snažia dieťa uspať. Kedysi sa používal mak.

Ako čas beží, príde škôlka a určite si každý z vás pamätá, ako bol/mal v triede niekoho osvieteného, ktorý sa stále bránil poobedňajšiemu spánku. Patril som tiež medzi nich – zavrel som oči alebo sa skryl pod perinou, ale nikdy som nespal. Nebol som ovca.

Nie nadarmo všetci konšpiračný teoretici vyzývajú:

Wake Up Sheeps!

Konšpiračný teoretik

Aby ste zaspali, odporúčali vám rátať ovečky. Náhoda? Nemyslím si.

Keď vidíme, že všetko do seba zapadá, poďme sa pozrieť na to, kto za tým stojí.

Vládne nám matracový magnát. Nie je normálne, aby za Veľkou Mlákou bolo toľko rodinných biznisov postavených na retailových predajniach matracov. Dokonca mali toľkú drzosť, že sa začali nazývať Kráľmi!

Keďže kedysi ľudia nemali možnosti ako dnes a nevedeli sa dostať k informáciám, trh prosperoval a ovečky poslušne spali, kupovali matrace a postele. Ale teraz, teraz sa nás snažia umlčať.

Ruský experiment

Určite ste pred pár rokmi zachytili článok alebo video o ruskom experimente, kde ľudom odopierali spánok a tí nakoniec zošaleli. Bolo to presne v čase, keď sa ovečky začali prebúdzať a museli ich postrašiť.

Ako vystrašiť ľudí, hľadajúcich pravdu?

Niekto by mohol namietať, že keby to bolo naozaj len vymyslené, nechcelo by sa nám spať. Jedno z vysvetlení je to, že to máme tak silno v podvedomí, že to ovláda naše vedomie. Nie je to však úplne tak.

Existujú ľudia, ktorí majú vysokú úroveň vedomia a predsa sú unavení. Nenašli ten správny liek. Stačí nespať 7 nocí v rade a pocítite príval energie a šťastia. Spýtajte sa najšťastnejšieho človeka na ulici, kedy naposledy spal? Stavím sa, že nikdy.

Nenechajme sa ovládať kráľmi matracov, ktorí sa k moci dostali za doby temna a predajme postele! Zdieľajte, kým nezmažú, posteľní magnáti majú svoje špinavé chápadlá všade – dávajte si pozor.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *