Kategórie
Teórie

Predstav si, že si umrel a toto je projekcia

Určite sa ti už niekedy stalo, že sa zažil niečo, kedy si si povedal: “Teraz som skoro umrel, mal som šťastie.” A teraz si predstav, že si vtedy naozaj umrel a to, čo zažívaš nie je skutočnosť, ale len projekcia.

Pri jazde na katamarane sme sa prevrhli. Kovová konštrukcia nám padala na hlavu, nevedeli sme, kde sa nachádza posádka. Akoby zázrakom sa nikomu nič nestalo. Aspoň sme si to mysleli…

Od toho okamihu, ako sa nám podarilo prežiť prevrhnutie katamaranu sa začali diať divné veci. Všetko nám takmer dokonale vychádzalo. Katamaran sme prevrehli naspäť a vydali sa vpred k ďalšiemu dobrodružstvu. Prešli sme po vodnej hladine ešte pár kilometrov. Všetko bolo v poriadku. Avšak, cestou späť okolo inkriminovaného miesta nehody sme videli niečo, čo nás prekvapilo a zarazilo.

Na vodnej hladine sa okolo prevrhnutého katamaranu vznášali tri mŕtve telá a boli sme to my. Vtedy sme si uvedomili, že toto celé je len projekcia. Keď si príliš mladý alebo nepripravený umrieť, neuvedomíš si, že sa to stalo.

To bol presne náš prípad. Teraz nám ostáva už len prežiť zvyšok života s tým, že žijeme v sne. Tým pádom aj tento článok je len umelo vytvorený text v projekcii posmrtného sveta. Dávajte si pozor na to, čo sa deje a všímajte si detaily, bratia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *